Archiwum aktualności » Archiwum 2014 » Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia "EKOstyl 2014" - Bielsko-Biała, 22-23.11.2014 r.

Targi EKOstyl 2014 jest imprezą branżową o charakterze biznesowym, miejscem prezentacji produktów i usług związanych ze zdrowym odżywianiem  i zdrowym stylem życia która odbędzie się w dniach 22 - 23.11.2014 r. w Bielsku-Białej - Hala Sportowa Widok.

EKOstyl 2014 to możliwość poznania aktualnych trendów rozwoju rynku produktów i usług proekologicznych

i powiązanych z nim branż, a także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na tym rynku.

Jest to także  atrakcyjna propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać  o swoje zdrowie,

a jednocześnie o otaczające środowisko.
Targi składają się z dwóch odbywających się jednocześnie modułów:

  • Ekspozycji polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a także naturalnych produktów
    i regionalnej  żywności. Do udziału w targach zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy.
  • Ekspozycji wystawców z produktami przyjaznymi dla środowiska, produktów i usług wspierających aktywny styl życia w zgodzie z naturą, w tym producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów, ekologicznej odzieży, biżuterii i suplementów diety, a także propozycje aktywnego wypoczynku.  W trakcie spotkania odbędą się panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności
    i trendom w branży spożywczej, sposobom zachowania zdrowia i urody – to wszystko będzie można zobaczyć na pierwszej edycji Targów EKOstyl 2014 w Bielsku - Białej.

 

Warto być w miejscu, gdzie spotyka się cała branża!

 

Źródło: http://www.targibielskie.pl/i-targi-zdrowej-zywnosci-i-ekologicznego-stylu-zycia-ekostyl-2014