Archiwum aktualności » Archiwum 2016 » FARNET - ankieta na temat współpracy na rzecz obszarów rybackich UE

Szanowni Państwo,

FARNET (https://webgate.ec.europa.eu/fpfis/cms/farnet) to europejska sieć łącząca Lokalne Grupy Rybackie (LGR-FLAG), Instytucje Zarządzające, obywateli i ekspertów z całej Unii Europejskiej, w celu współdziałania na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów zależnych od rybactwa i akwakultury, w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

W poprzednim okresie programowania (2007-2013), działania FARNET miały na celu przede wszystkim pomoc społecznościom rybackim w pokonaniu kryzysu sektora rybackiego, w szczególności poprzez wspieranie innowacji i różnicowania działalności. W efekcie powstało 312 LGR i zostało zrealizowane ponad 11 000 projektów, tworząc lub pozwalając na utrzymanie tysięcy miejsc pracy.

Aby udoskonalić swoje działania wspierające społeczności rybackie i zapewnić, że zostaną włączeni wszyscy kluczowi interesariusze, w nadchodzącym okresie FARNET ma zamiar rozszerzyć swoją działalność w kierunku kolejnych podmiotów zainteresowanych obszarami zależnymi od rybactwa. Z tego względu chcielibyśmy nawiązać bliższe kontakty z potencjalnymi partnerami, takimi jak Państwa organizacja.

Wysyłamy zatem Państwu link do krótkiej ankiety i bylibyśmy niezmiernie wdzięczni, gdyby zechcieli Państwo ją wypełnić. Nie zajmie to więcej niż 5 minut. Pomoże nam to Państwa lepiej poznać i zrozumieć wyzwania, potrzeby i zainteresowania wobec działań FARNET. Link do ankiety:
https://form.jotformeu.com/60182313710342

Państwa odpowiedzi pozwolą nam lepiej zaplanować działania FARNET w okresie od 2016 do 2020 roku i dopasować je do Państwa potrzeb.

Zachęcamy także, aby przesłali Państwo naszą ankietę do innych podmiotów, które Państwa zdaniem mogą być zainteresowane działalnością FARNET.

W razie pytań, prosimy o kontakt na niniejszy adres.

Z góry dziękujemy za Państwa pomoc i liczymy na możliwość współpracy w niedalekiej przyszłości. 

Z poważaniem,
FARNET Support Unit.
 

FARNET Support Unit
Rue de la Loi 38, boîte 2
B 1040 Bruxelles
Tel  +32 2 613 26 50
Fax +32 2 613 26 59
http://www.farnet.eu