Aktualności
Wydział bioinżynierii zwierząt UWM Olsztyn ogłasza nabór na studia podyplomowe ichtiologia i akwakultura.
 
Powszechny Spis Rolny 2020 odbędzie się od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r., na terenie całego kraju. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unii Europejskiej rozporządzenie Parlamentu europejskiego i Rady, jak również wynika on z rekomendacji FAO, zawartych w dokumencie pn. Światowy program spisów rolnych rundy 2020 r. W państwach członkowskich ONZ pełne badanie realizowane jest raz na 10 lat i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne. W Polsce poprzedni Powszechny Spis Rolny odbył się w 2010 r.
 
Zapraszamy do oglądnięcia odcinka programu Wiadomości Rolniczych.
 
Nie masz pomysłu jak spędzić dzień w trakcie wakacji ? chcesz poznać historię swojej gminy lub sąsiedniej ? Zapraszamy do zapoznania się z Qustem historycznym „Po Strumieniu żabim skokiem” !
 
Nie masz planów na ostatnie tygodnie wakacji? Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty gospodarstw agroturystycznych, łowisk z terenu powiatu cieszyńskiego.
 
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek.pl.
 
Zapraszamy do oglądnięcia najnowszego odcinka programu Wiadomości Rolniczych.
 
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru czasopisma "Głos Pana Karpia".