Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi najnowszą publikacją – przewodnikiem pt. „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego".
 
Prezentujemy Państwu nową publikację Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przygotowaną specjalnie z myślą o młodych czytelnikach. Książka nosi tytuł „Rybki, Ryby i Rybeczki z morza, jeziora i rzeczki" i poświęcona jest tematyce ryb występujących w Polsce i w Morzu Bałtyckim. Zawiera ona opisy 50 gatunków ryb w podziale na ryby słodkowodne, morskie oraz hodowlane.
 
Zachęcamy wszystkich interesujących się ichtiologią, akwakulturą, akwarystyką, wędkarstwem, ochrona przyrody do studiowania na kierunku Ichtiologia i Akwakultura na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt, Uniwersytet Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
 
W lipcu 2020 roku Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz przy wsparciu Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie rozpoczął realizację pilotażowego projekt utworzenia Lokalnego Partnerstwa do spraw Wody, finansowanego w ramach Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie.
 
W związku z wprowadzeniem obostrzeń od 20 marca 2021 r. wizyta w biurze Stowarzyszenia jest możliwa po uprzednim telefonicznym umówieniu się.